O nas

Image

250+ Wykonanych instalacji

O firmie Re-energia

Re-Energia

Firma Re-energia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana 1 sierpnia 2020 roku. Główna siedziba mieści się w Starachowicach przy ul. Wiosenna 14C . Prezesem firmy jest Piotr Jabłoński, a drugim wspólnikiem jest jego żona, Celina Jabłońska.

Piotr, związany z branżą instalacyjną od ponad dwudziestu lat, był kierownikiem i dyrektorem w hurtowniach instalacyjnych, które zajmowały się także sprzedażą B2B i B2C, w tym produktów z segmentu OZE. Firma przede wszystkim specjalizuje się w usługach kompleksowego wykonywania instalacji fotowoltaicznych, montażu pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek do aut elektrycznych, kotłów gazowych, klimatyzacji oraz systemów ogrzewania budynków. 

Swoje usługi oferuje zarówno klientom detalicznym, jak i biznesowym. Prowadzi cały proces, począwszy od audytu u klienta i doboru urządzeń spełniających oczekiwania klienta, poprzez podpisanie umowy, przygotowanie i dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji umowy, aż po montaż, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji powykonawczej i pomoc w uzyskaniu ewentualnych dotacji z różnych programów proponowanych przez Rząd – od „Czyste Powietrze” po „Mój Prąd”.

Re-energia Sp. z o.o. najwięcej realizacji ma na swoim koncie w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim oraz lubelskim, ale także w śląskim i podkarpackim. Firma zyskuje coraz większą renomę, głównie dzięki poleceniom, i otrzymuje coraz więcej zleceń z tych obszarów naszego kraju.

Od lipca 2023 roku, dzięki wykorzystaniu szerokich kontaktów z producentami i dostawcami materiałów instalacyjnych, powstał dział hurtowej sprzedaży towarów z branży hydraulicznej oraz elektrycznej. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem takich marek jak: VIESSMANN, VALVEX, TECH STEROWNIKI, SPIROFLEX, CENTROPLAST, PER-EKO, GARO, GOSHE i AVRII. W swojej ofercie ma także materiały takich producentów jak: Huawei, Kensol, Luxen, Jinko, Immergas, Reflex, Magnaplast, SigmaLi, KAN therm, Norak, Fenix, Nibe, Atlantic i wielu innych.

Doświadczenie

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu naszego Prezesa, Piotra Jabłońskiego, w branży instalacyjnej, Re-energia to więcej niż usługa – to gwarancja mistrzostwa. Z nami, Twoje projekty są w rękach ekspertów.

Kompleksowość

Nasze usługi nie kończą się na montażu. Re-energia to Twoje wsparcie na każdym etapie – od audytu, przez dobór urządzeń, aż po pomoc w uzyskaniu dotacji rządowych. Z nami, oszczędzasz czas i zyskujesz spokój ducha.

Elastyczność

Bez względu na to, gdzie jesteś, nasz zespół jest gotowy, aby Ci służyć. Choć nasza siedziba jest w Starachowicach, realizujemy projekty na terenie całego kraju. Wybierz Re-energia – firmę, która przekracza granice, aby spełnić Twoje potrzeby.

Nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje

Zmniejsz rachunki za energię! Zamów bezpłatną konsultację fotowoltaiczną już dziś!